Vrijdag 8 maart 2019 - Stal Brouwer Auction Tolbert
Vrijdag 30 augustus 2019 - Veiling Tolbert
Vrijdag 6 september 2019 - Veiling Houten
Zaterdag 28 september 2019 - Veiling De Mortel
Frederic SB

Frederic SB

Veilinglocatie: Christmas Auction
Geboortedatum: 12-04-2016
Geslacht: Hengst
Kleur: zwart
Stamboek: oldbg
Afstamming: Fuerstenball x Stedinger
Fokrichting: Dressuur

Frederic SB

Hengst, Zwart, 2016

Deze zwarte blikvanger is een echte toekomstbelofte. Het is een paard die zeker gaat opvallen in de dressuurring. Zowel met zijn prachtige uitstraling, als met zijn kwaliteiten. Een hengst die zich fijn laat bewerken, een eerlijk en betrouwbaar karakter heeft en extra kwaliteit in de benen.

Fürstenball tekende het vaderschap voor deze jonge hengst. Fürstenball loopt zelf op PSG-niveau en geeft zijn kwaliteiten zeker door aan zijn nakomelingen. Hij heeft meerdere goedgekeurde zonen en het lijkt een echte stempelhengst te worden.

Moeder Uschi is een Staatsprämie dochter van de Sandro Hit-zoon Stedinger. Deze hengst is bij vele stamboeken goedgekeurd, zoals bijvoorbeeld het Oldenburger- en het Holsteiner Verband. Stedinger staat op de achtste plaats van de WBFSH ranking en op de tiende plaats van de Horsetelex Ranking.

Grootmoeder van Frederic SB is de Staatsprämie merrie Utopie, welke afstamt van Pablo en Larinero. Uit de moederlijn van Frederic komen meerdere dressuurpaarden die op Z niveau of hoger hebben gepresteerd.

Frederic is zadelmak.

Fuerstenball
Fuerst Heinrich
Florestan I
Dawina
Maradonna
Donnerhall
Marella
Uschi
Stedinger
Sandro Hit
Bold Fantasy
Utopie
Pablo
Uta-lara