Vrijdag 30 augustus 2019 - Veiling Tolbert
Vrijdag 6 september 2019 - Veiling Houten
Zaterdag 28 september 2019 - Veiling De Mortel
Kojak SB

Kojak SB

Veilinglocatie: Christmas Auction
Geboortedatum: 17-04-2015
Geslacht: Ruin
Kleur: zwartbruin
Stamboek: kwpn
Afstamming: Namelus R x Contender
Fokrichting: Springen

Kojak SB

Ruin, Zwartbruin, 2015

Deze opvallende verschijning is een belofte voor de toekomst. Kojak SB heeft maat, scherpte, kwaliteit en is ook nog eens prachtig om te zien!

Kojak SB is een zoon van de Keur Preferente hengst Namelus R, welke is goedgekeurd bij het KWPN, Holstein, Oldenburg, Selle Française en Zangersheide. Namelus R  heeft in Arthos R, Tolan R en Dexter R maar liefst drie KWPN-goedgekeurde zonen. Daarnaast is Namelus R ook de vader van de AES gekeurde hengst Triple X. Deze hengst loopt internationaal 1.60m niveau. Namelus R geeft vooral zijn kwaliteit, instelling en rijdbaarheid door!

Moeder Vicktoria stamt af van de Holsteiner stempelhengst Contender. Contender was lange tijd hét visitekaartje van het Holsteiner Verband en drukt al meer dan 30 jaar zijn stempel op de mondiale warmbloedfokkerij. Misschien wel de bekendste is Collin (mv. Landgraf), die onder Toni Hassmann drie keer op rij de prestigieuze Hamburger Derby won.

Grootmoeder Ocktoria (Landino x Voltaire) is de moeder van Ciao 2, die eveneens afstamt van Contender en onder de Italiaanse ruiter Michael Cristofoletti momenteel internationaal 1.55m wedstrijden loopt.

Kojak SB is zadelmak en concours klaar.

Namelus R
preferent keur
Concorde
preferent
Voltaire
preferent
Flyer
prestatie
Eamelusiena
prestatie preferent
Joost
prestatie
Amelusiena
prestatie preferent
Vicktoria
prok
Contender
Calypso II
Gofine
Ocktoria
Landino
Kicktoria