Fijne feestdagen en een gezond 2019!
We zien u in het nieuwe jaar graag weer!
Koriejannes SB

Koriejannes SB

Veilinglocatie: Christmas Auction
Geboortedatum: 07-05-2015
Geslacht: Hengst
Kleur: bruin
Stamboek: kwpn
Afstamming: Grappa x Alexandro P
Fokrichting: Dressuur

Koriejannes SB

Hengst, Bruin, 2015

Beweging, instelling, en uitstraling! Dit paard zal niemand onopgemerkt voorbij gaan. Deze hengst heeft alles in huis om in de dressuursport hoge ogen te gaan gooien.

Vader van Koriejannes SB is de KWPN-goedgekeurde zoon Grappa. De vader van Grappa is de Grand Prix hengst Fidertanz. Grappa is onder het zadel van Jean René Luimes en wist afgelopen zomer op de Hippiade een bronzen medaille in het ZZ-Licht binnen te slepen.

De moeder van Koriejannes SB is de Alexandro P dochter Fussina W. Keurhengst Alexandro P is ingeschreven bij het KWPN met fokrichting Gelders Paard. Nakomelingen van Alexandro P scoren al jaren goed op het keuringsterrein en in de sport. Zelf wordt de hengst uitgebracht in het ZZ-Zwaar dressuur. Grootmoeder van Koriejannes SB is de prestatie preferente ster merrie Fussina. Fussina liep op Z2 niveau en heeft al drie Z paarden gebracht en een PSG paard. Ook in de moederlijn van Koriejannes SB komen meerdere Z-paarden of hoger voort.

Koriejannes SB is zadelmak.

Grappa
Fidertanz
Fidermark I
Reine Freude
Zazoo
prok prest. ster pref.
Special D
Tanirma
sport-(dr) prok ster
Fussina W
Alexandro P
keur
Koss
preferent
Itilde
preferent keur
Fussina
sport-(dr) prest. ster pref.
Huzaar
Vussina
ster