Vrijdag 30 augustus 2019 - Veiling Tolbert
Vrijdag 6 september 2019 - Veiling Houten
Zaterdag 28 september 2019 - Veiling De Mortel
Jodari

Jodari

Veilinglocatie: Christmas Auction
Geboortedatum: 29-05-2014
Geslacht: Ruin
Kleur: schimmel
Stamboek: kwpn
Afstamming: Cartano x Lupicor II
Fokrichting: Springen

Jodari

Ruin, Schimmel, 2014

Een prachtige verschijning is deze Jodari. Een mooie aansprekende schimmel ruin van Cartano met een top instelling en veel kwaliteit. Jodari is fijn te rijden en laat telkens zeer goede sprongen zien onder de man. Gezien zijn kwaliteiten en interessante moederlijn moet dit wel een belofte voor de toekomst zijn!

Jodari stamt af van de Holsteiner hengst Cartano (v. Carthago). In Cartano is al het top bloed van het Holsteiner verband verenigd. De hengsten Carthago, Capitol I, Calando I, Cor de la Bryère, Consul, Ahorn Z, Capitano, Cottage Son xx, en Calypso II zijn allemaal verankerd in zijn pedigree. Cartano’s vader heeft onder Jos Lansink meegedaan aan de Olympische spelen en daarnaast talrijke overwinningen geboekt. De moeder van Cartano is evenmin zo interessant. Ze was twee jaar op rij winnaar “Holsteiner Springchampionat”, heeft als vijf en zesjarige Bundeschampionat gelopen onder Dirk Ahlmann en heeft internationaal gesprongen met 10 overwinningen in “Schwere Prüfungen”.

De moeder van Jodari stamt af van de hengst Lupicor (v. Lux Z). Zij komt uit een moeder van Revenge W x Damocles x Ramiro Z. Vooral de Ramiro Z merrie is er een die alleen maar springpaarden geeft. Ze heeft maar liefst vier 1.60m paarden gegeven, waaronder de KWPN gekeurde hengst Astrello (v. Casantos), een 1.55m paard, een 1.50m paard en een 1.40m paard!

Jodari is zadelmak en 1.00m geklasseerd.

Cartano
Carthago
Capitol I
Perra
E-dream Girl
Alasca
Valert
Dione
Lupicor II
Lux Z
Jourdette S -(
prest. pref. sport keur
Whacker
Revenge W
Leina
prestatie ster