Fijne feestdagen en een gezond 2019!
We zien u in het nieuwe jaar graag weer!
Jeffrey

Jeffrey

Veilinglocatie: Christmas Auction
Geboortedatum: 07-02-2014
Geslacht: Ruin
Kleur: schimmel
Stamboek: kwpn
Afstamming: Modesto x Indoctro
Fokrichting: Springen

Jeffrey

Ruin, Schimmel, 2014

Een topatleet uit een uiterst interessante moederlijn! Via vaders- en moederskant vinden we de befaamde Sina-stam. Deze opvallende zoon van Modesto beschikt over veel vermogen. Met deze mooie schimmel ben je verzekerd voor een talent voor de toekomst.

Vader Modesto is een hengst die bij vele springpaarden mensen bekend zal zijn. Hij presteerde zelf op 1.60m niveau en ook zijn nakomelingen lijken over zijn springkwaliteiten te beschikken. Onder zijn Franse ruiter Jean Marc Nicolas heeft Modesto jaren lang op het hoogste niveau gepresteerd en was een vaste waarde voor het Franse springteam. Met het Franse team zegevierde hij in de Nations Cups van Rotterdam, Rome, Lissabon, Lyon en Lummen. Individueel was hij twee keer finalist voor de wereldbekerfinale en won de Grote Prijzen van Vilamoura en Pontedera. Ook werd hij o.a. tweede in de GP van Vigo, Kuala Lumpur, Madrid, Aken, Leeuwarden en Vejer de la Frontera.

Dersina is de moeder van Jeffrey. Dit is een Elite merrie van Indoctro. Zij komt weer uit de Keur, Preferente Prestatie merrie Kersina (v. Emilion). Deze Kersina heeft al een grote lijst internationale paarden gegeven, waaronder twee 1.60m zonen van Corland, een 1.50m paard en een 1.45m paard. Daarnaast is zij ook nog moeder van meerdere 1.30/1.35 paarden. Ook overgrootmoeder Obligeant (v. Farn) heeft 1.60m paarden gebracht! In de moederlijn van Jeffrey zijn vele goedgekeurde hengsten te vinden, zoals: Laroche (v. Concorde), Idrigill (v. Kannan), Cor de Pomme (v. Corland) en Light-Kohinoor (v. Cohinoor).

Jeffrey is zadelmak en 1.10m geklasseerd.

Modesto
Grandeur
Gralsritter
Elba
Dersinaa
prestatie preferent keur
Lucky Boy Xx
Tersinaa
keur
Dersina
elite ibop-(spr) D-OC
Indoctro
preferent
Capitol I
Vanessa VII
Kersina
prestatie preferent keur
Emilion
preferent
Obligeant
prestatie preferent