Vrijdag 30 augustus 2019 - Veiling Tolbert
Vrijdag 6 september 2019 - Veiling Houten
Zaterdag 28 september 2019 - Veiling De Mortel
Kerlisina ster, voorl. keur

Kerlisina ster, voorl. keur

Veilinglocatie: Christmas Auction
Geboortedatum: 22-04-2015
Geslacht: Merrie
Kleur: schimmel
Stamboek: kwpn
Afstamming: Berlin x Zirocco Blue Vdl
Fokrichting: Springen

Kerlisina

Merrie, Schimmel, 2015

Deze prachtige witte verschijning is een Voorlopig Keur dochter van de Keur Preferente hengst Berlin. Op de stamboek keuring in Groningen kreeg ze maar liefst 85 punten voor het springen. Ook onder het zadel laat ze elke keer weer zien over hoeveel springtalent ze beschikt.

Berlin is een machtige schimmelhengst met veel schoonheid, zeer veel kracht en heel veel atletisch vermogen. Berlin heeft samen met Gerco Schröder een ontzettend succesvolle carrière gehad. Zo behaalden ze een gouden medaille tijdens het WK in Aken met het team, werden ze Nederlands Kampioen in 2006, behaalden ze Europees Teamgoud in Mannheim in 2007, wonnen ze de Grote Prijzen van Verona en La Caruna en werden ze tweede tijdens de Super League Barcelona en de Grote Prijs van Helsinki.

De moeder van Kerlisina is een dochter van Zirocco Blue. Deze schimmelzoon van Mr. Blue heeft met Jur Vrieling een indrukwekkende lijst met prestaties neergezet. Met het Nederlands team won Zirocco Blue goud tijdens het Europees Kampioenschap en eindigde individueel vijfde. Uit de moederlijn van Kerlisina komen meerdere goed presterende sportpaarden. Te denken valt aan bijvoorbeeld Benevento (v. Corland) die 1.50m springt en het 1.40m paard Bocelli (v. Hold Up Premier).

Kerlisina is zadelmak.

Berlin
preferent
Cassini I
Capitol I
Wisma
Estia
Caretino
Vardana
Goodness
Zirocco Blue Vdl
keur
Mr. Blue
preferent
Licorne Des Forets
Ansina
Wolfgang
keur
Usina
prok